Pływalnia w Koziegłowach zdobyła certyfikat

Z radością informujemy, że nasza pływalnia w Koziegłowach zdobyła certyfikat Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego.

Zakończyła się pilotażowa edycja Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego. W projekcie wzięło udział 41 obiektów, spośród których 32 otrzymały tytuł Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej. Uroczysty finał akcji odbył się 3 czerwca w Szreniawie.

Celem projektu, zorganizowanego przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną we współpracy z Powiatem Poznańskim, jest systematyczne podnoszenie standardu oferty turystycznej aglomeracji poznańskiej. Aby otrzymać certyfikat atrakcje turystyczne musiały wykazać się odpowiednim standardem w zakresie wyposażenia, dostępności, oferty i działań promocyjnych.

Uroczysty finał projektu zorganizowano na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, które – jak się okazało – triumfowało w kategorii Muzea. Wśród parków rozrywki/ośrodków edukacji najlepszy okazał się Gród Pobiedziska, a w kategorii Rekreacja zwyciężyły Tarnowskie Termy. Wszyscy wyróżnieni otrzymali stosowne certyfikaty, a zwycięzcy kategorii – pamiątkowe statuetki Starosty Poznańskiego.

Lista wszystkich obiektów, które uzyskały tytuł Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego (rok 2018, kolejność alfabetyczna):

Turyści wybierający wizytę w obiektach, które uzyskały tytuł „Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego”  mogą być pewni wysokiej jakości świadczonych tam usług.

Skip to content