AKWENowa Magia Świąt – jarmark inny niż dotąd (5 grudnia)

Długo podejmowaliśmy decyzję, czy tegoroczny jarmark powinien się odbyć. Wiedzieliśmy, że musi mieć inną niż w latach ubiegłych formułę. Zabraknie św. Mikołaja i przywożonych przez niego prezentów, nie odbędą się występy i przedstawienia dzieci z gminnych szkół i przedszkoli, nie skosztujemy rozgrzewającej grochówki, kiełbasek, czy pierogów. Tego, do czego przyzwyczailiśmy mieszkańców, organizując jarmarki od ośmiu lat przed pływalnią i Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach –  tym razem nie będzie. Ale samego wydarzenia zdecydowaliśmy się nie odwoływać.

Nadamy mu formułę wyłącznie handlową, dając naszym lokalnym rzemieślnikom, drobnym producentom i wytwórcom możliwość prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów. Czas przedświąteczny to dla nich często najważniejszy moment w roku. Zachęcamy mieszkańców do wsparcia biznesowych przedsięwzięć nierzadko naszych gminnych sąsiadów, poprzez zakup mikołajkowego, czy świątecznego prezentu właśnie u nich.

Stoiska jak co roku będą ustawione na parkingu wokół CKiR w Koziegłowach, zwiększymy odległość pomiędzy nimi do 2 metrów. Wystawcy zostaną zobowiązani do zadbania o zachowanie reżimu sanitarnego (dezynfekcja). Na terenie jarmarku będzie obowiązywał zakaz spożywania posiłków i bezwzględna konieczność zasłaniania nosa i ust.

Zapraszamy 5 grudnia, w sobotę, w godzinach od 14:00 do 19:00.

Liczymy na to, że dzięki jarmarkowi – nawet w tej okrojonej formule – poczują Państwo magię zbliżających się Świąt. AKWENową Magię Świąt!

DLA WYSTAWCÓW

KARTA ZGŁOSZENIA – DO POBRANIA TUTAJ

 

Skip to content