AKWEN Marina w Czerwonaku

AKWEN Marina jest dostępna w godzinach 07:00 – 22:00. Funkcjonuje w pełnym zakresie (poza rejsami tramwaju wodnego zawieszonymi ze względu na niski poziom wody w rzece). Opłaty realizowane są gotówkowo i za pomocą terminala płatniczego (sugerujemy korzystanie z tej drugiej metody). Rezerwacji domku grillowego, ogniska i pola biwakowego można dokonywać pod nr telefonów: 61 41-51 678, 663 558 580. Zapraszamy!

 

Akwen Marina

Doskonała przystań

Zajmuje powierzchnię ok. 4,5 ha i umożliwia wypoczynek w formie aktywnej, rekreacyjnej i kulturalnej.

Przystosowana jest na cumowanie kilkunastu jednostek przy drewnianych pomostach pływających. Slip ułatwia wodowanie łodzi. Ze słupków dystrybucyjnych można pobrać energię elektryczną i wodę. Basen portowy jest oświetlony i chroniony 24 h przez pracowników obsługi i agencję ochrony.

Akwen Marina

Teren wypoczynkowy

Rozległy teren sprzyja organizowaniu imprez plenerowych i kulturalnych. Odbywają się tu festyny, pikniki i koncerty oraz różnego rodzaju zawody.

Na AKWEN Marinie można zorganizować ognisko, wynająć domek grillowy, a także kajaki lub skorzystać z bazy namiotowej. Można bezpłatnie grillować ze swoim sprzętem, należy jednak pamiętać o zakazie spożywania alkoholu i posprzątaniu po sobie. W pobliżu znajduje się bezpłatny parking na około 50 samochodów osobowych.

 

Tramwaj wodny “CZERWONAK”

Z AKWEN Mariny w Czerwonaku wypływa tramwaj wodny „CZERWONAK”. Tramwaj kursuje na trasie Czerwonak-Poznań, Poznań-Czerwonak wyłącznie w soboty, niedziele i święta ustawowe, od maja do końca września. W weekendy odbywają się po trzy rejsy do Poznania (przystanek na Chwaliszewie) i z powrotem oraz dwa rejsy krajoznawcze po rzece na terenie gminy Czerwonak. Tramwaj wodny nie przewozi rowerów, wózków dziecięcych, wózków inwalidzkich oraz zwierząt.

 

 

Sezon trwa od 1 kwietnia do 31 października.

Zapraszamy codziennie od 7:00-22:00. Bądź na bieżąco i obserwuj aktualności na stronie:

www.akwenczerwonak.pl

Zobacz co oferuje nasz obiekt rekreacyjny

Przystań AKWEN Marina

Marina z lotu ptaka

Nasza lokalizacja

 

Skip to content