silownia

Siłownia w Koziegłowach

Strefa wolnych ciężarów

Miejsce dla wszystkich tych, którzy preferują, ćwiczenia z wolnymi ciężarami.
Wyposażenie:
ławki do ćwiczenia mięśni brzucha, modlitewnik na biceps z gryfem łamanym, hantle/kettle: zestaw hantli od 2 kg do 40 kg, zestaw kettlebell od 6 kg do 18 kg; ławka prosta i skośna do wyciskania.

Strefa maszyn

Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki wykonywanych ćwiczeń. W naszej siłowni znajdują się maszyny na wszystkie partie mięśniowe. Maszyny przeznaczone do ćwiczeń poszczególnych partii mięśniowych.
Wyposażenie: stojak wielofunkcyjny z drewnianym podestem; ławki: ławka rzymska, ławka płaska, ławka skośna, ławka regulowana (2 szt.), ławka regulowana na mięśnie brzucha, modlitewnik; sztangi: sztanga prosta krótka, dwie sztangi łamane, trzy gryfy olimpijskie; hantle/kettle: zestaw hantli od 2 kg do 40 kg, zestaw kettlebell od 6 kg do 1 8 kg; maszyny półwolne: wyciskanie na barki, ściąganie oddzielnych uchwytów na plecy; maszyny: na brzuch, na klatkę piersiową, regulowana – na klatkę – rozpiętki i na barki – tylni akton mięśnia naramiennego, na plecy, na odwodziciele/przywodziciele uda, na czworogłowy uda, na dwugłowy uda, na łydkę; suwnica do przysiadów, modlitewnik biceps/triceps, brama z dwoma wyciągami i regulacją wysokości; sprzęt akcesoryjny: gumy do podciągania o różnym napięciu, trx, kółko na brzuch, maty duże x 3, piłki duże x3, bosu, poduszka sensomotoryczna, stepy, piłki do rolowania różnej wielkości, skakanki.

Strefa cardio

W osobnej salce cardio znajdują się nowoczesne bieżnie ze wznosami i programami treningowymi, steppery, orbitreki, ergonometry wioślarskie i rowery do spinningu. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach.
Specjalizuje się w treningu aerobowym, czyli inaczej mówiąc tlenowym. Podczas ćwiczeń tego typu energia czerpana jest w dużej mierze z kwasów tłuszczowych, czego efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej.
Wyposażenie strefy cardio: bieżnia (4 szt.), ergometr wioślarski (2 szt.), rower spinningowy (2 szt.), rower stacjonarny (2 szt.), orbitrek (2 szt.), stepper (2 szt.). 

UWAGA:
Użytkownik z kartą MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive oraz kart FitProfit Pracownik i Osoba Towarzysząca może skorzystać naszej siłowni – jedno wejście dziennie bez ograniczeń czasowych.

Instruktorzy na siłowni:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria - strefa cardio

Galeria - strefa maszyn

Skip to content