silownia

Siłownia w Koziegłowach

Strefa wolnych ciężarów

Miejsce dla wszystkich tych, którzy preferują, ćwiczenia z wolnymi ciężarami.
Wyposażenie:
ławki do ćwiczenia mięśni brzucha, modlitewnik na biceps z gryfem łamanym, hantle/kettle: zestaw hantli od 2 kg do 40 kg, hantli sześciokątnych 5 do 50 kg, zestaw kettlebell od 6 kg do 26 kg; ławka prosta i skośna do wyciskania.

Strefa maszyn

Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki wykonywanych ćwiczeń. W naszej siłowni znajdują się maszyny na wszystkie partie mięśniowe. Maszyny przeznaczone do ćwiczeń poszczególnych partii mięśniowych.
Wyposażenie: stojak wielofunkcyjny z drewnianym podestem; ławki: ławka rzymska, ławka płaska, ławka skośna, ławka regulowana (3 szt.), ławka regulowana na mięśnie brzucha, modlitewnik; sztangi: sztanga prosta krótka, dwie sztangi łamane, trzy gryfy olimpijskie; maszyny półwolne: wyciskanie na barki, ściąganie oddzielnych uchwytów na plecy; maszyny: na brzuch, na klatkę piersiową, regulowana – na klatkę – rozpiętki i na barki – tylni akton mięśnia naramiennego, na plecy, na odwodziciele/przywodziciele uda, na czworogłowy uda, na dwugłowy uda, na łydkę; suwnica do przysiadów, modlitewnik biceps/triceps, brama z dwoma wyciągami i regulacją wysokości; sprzęt akcesoryjny: gumy do podciągania o różnym napięciu, trx, kółko na brzuch, maty duże, piłki duże, bosu, poduszka sensomotoryczna, stepy, piłki do rolowania różnej wielkości, skakanki, arm blaster, paraletki drewniane, pas obciążeniowy

Strefa cardio

W osobnej salce cardio znajdują się nowoczesne bieżnie ze wznosami i programami treningowymi, steppery, orbitreki, ergonometry wioślarskie i rowery do spinningu. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach.
Specjalizuje się w treningu aerobowym, czyli inaczej mówiąc tlenowym. Podczas ćwiczeń tego typu energia czerpana jest w dużej mierze z kwasów tłuszczowych, czego efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej.
Wyposażenie strefy cardio: bieżnia (4 szt.), ergometr wioślarski (2 szt.), rower spinningowy (2 szt.), rower stacjonarny (2 szt.), orbitrek (2 szt.), stepper (2 szt.). 

Zajęcia na siłowni w sezonie 2021/2022:

PONIEDZIAŁEK: zajęcia trójboju siłowego –  godz. 19:00 (Jędrzej)
ŚRODA: zajęcia obwodowe –  godz. 19:00 (Łukasz)
CZWARTEK: zajęcia z odważnikami kulowymi kettlebell – godz. 19:00 (Darek).

Udział w zajęciach jest możliwy w ramach biletu wstępu do siłowni lub karnetu, ale obowiązują na nie zapisy
e-mailowe: silownia@akwenczerwonak.pl lub telefoniczne: 61 646 04 81. Liczba miejsc jest ograniczona.

Przypominamy, że oferujemy opracowanie indywidualnego planu ćwiczeń, a także diety wspomagającej osoby intensywnie ćwiczące. O szczegóły oferty warto pytać naszych instruktorów: Łukasza, Darka i Jędrzeja.

Instruktorzy na siłowni:

Posiada uprawnienia instruktora siłowni oraz trenera personalnego na poziomie EQF3, EQF4. Specjalizuje się w treningu ogólnorozwojowym
i funkcjonalnym. We współpracy z klientem najważniejsze jest dla niego pozytywne nastawienie i chęć współpracy.
Jego motto treningowe brzmi „Najpierw mobilność, stabilność, później siła i moc”.

Prowadzi trening stacyjny, ogólnorozwojowy składający się z ćwiczeń wielostawowych, globalnych, mających na celu wzmocnienie mięśni i poprawy wydolności, przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu, poprawiając przy tym wygląd sylwetki.

Ze sportem związany jest od najmłodszych lat, absolwent szkoły sportowej. Posiada ogrom wiedzy dzięki licznym akredytowanym szkoleniom między innymi PFS Personal Trainer oraz PFS Gym Instructor z kwalifikacjami międzynarodowymi, PFS Podstawy dietetyki, PFS Dietetyka osób aktywnych, PFS dietetyka osób z nadwagą, PFS Anatomia Człowieka, PFS Ketetlbells Training. Cały czas rozwija się pod kątem fizjoterapii. Doświadczenie zdobywał w takich klinikach jak: Orto Med Sport w Łodzi oraz Reha Sport w Poznaniu.

Prowadzi zajęcia z odważników kulowych kettlebell dla średniozaawansowanych oraz treningi siłowe (ćwiczenia izolowane oraz wielostawowe).

Honorujemy karty sportowe:

Użytkownik z kartą MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive oraz kart FitProfit Pracownik i Osoba Towarzysząca może skorzystać naszej siłowni – jedno wejście dziennie bez ograniczeń czasowych.

Galeria - strefa cardio

Galeria - strefa maszyn

Skip to content