Relacja z oficjalnego otwarcia Centrum Kultury i Rekreacji

29 września 2016 odbyła się oficjalna uroczystość otwarcia Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Wejściówki na uroczystość były dostępne dla mieszkańców kilka tygodni wcześniej w kilku punktach w Gminie. Na widowni zasiadło zatem sporo mieszkańców, którzy z zaciekawieniem czekali na otwarcie i recital.

W uroczystości otwarcia wzięli udział m.in. Starosta Poznański Jan Grabkowski, Wójt Gminy Jacek Sommerfeld, Przewodniczący Rady Gminy Marcin Wojtkowiak, Radni Gminy, mieszkańcy i zaproszeni goście.

Otwarcie Centrum Kultury i Rekreacji

Zdjęcie: Nasz Głos Poznański

Po wystąpieniach Wójta Jacka Sommerfelda i Przewodniczącego Rady Gminy Marcina Wojtkowiaka, którzy nie ukrywali radości z zakończenia inwestycji i oddania jej do użytkowania mieszkańców, nastąpiło uroczyste przecięcie czerwonej wstęgi w udziałem Dyrektora CRKF „Akwen” Radosława Jaśkowiaka oraz przedstawiciela głównego wykonawcy Mal-Max, Pana Waldemara Garstkowiaka.

Jednym z punktów uroczystości był pokaz świateł na sali widowiskowej. Skróconą wersję można podejrzeć na naszym Instagramie.

Po części oficjalnej na scenie pojawiła się Agnieszka Różańska z zespołem. Recital aktorki potrwał godzinę i był świetną okazją do zaprezentowania publiczności możliwości audio-wideo, jakie oferuje nowa sala widowiskowa.

O otwarciu Centrum pisały serwisy:

Wideo relację można obejrzeć:

Skip to content