Kontakt

Dane do faktury

Gmina Czerwonak
Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej „AKWEN” w Czerwonaku
ul. Leśna 6, 62-004 Czerwonak
NIP 777-312-94-84
(Uwaga! Zmiana nazwy i numeru NIP od 1.01.2017)
nr rach. 04 1020 4027 0000 1102 1217 4100

Biura CRKF AKWEN i hala sportowa w Czerwonaku

ul. Leśna 6, 62-004 Czerwonak
Centrala tel. 61 812 14 04

Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

ul. Piłsudskiego 3, 62-028 Koziegłowy
Centrala tel. 61 811 11 51; fax. 61 811 11 52

Dane kontaktowe

Radosław Jaśkowiak

ul. Leśna 6; 62-004 Czerwonak
tel. 61 622 75 29
e-mail: r.jaskowiak@akwenczerwonak.pl

Maria Kupidura

Główna Księgowa
tel. 61 646 01 41
m.kupidura@akwenczerwonak.pl

Dorota Czostek
tel. 61 646 01 42
d.czostek@akwenczerwonak.pl

Paulina Wojciechowska
tel. 61 622 75 47
p.wojciechowska@akwenczerwonak.pl

Beata Staszczak
tel. 61 646 01 43
b.staszczak@akwenczerwonak.pl

Agata Kuszyńska

Kierownik
Centrum Kultury i Rekreacji
Kąpielisko Akwen Tropicana

Przystań Akwen Marina
tel. 61 415 16 83
a.kuszynska@akwenczerwonak.pl

Jan Ratajczak

Menedżer sportu
tel. 61 415 16 82
j.ratajczak@akwenczerwonak.pl

Tomasz Trawa
tel. 61 415 16 82
t.trawa@akwenczerwonak.pl

tel. 61 415 19 13

tel. 61 646 04 89

Tomasz Staszczak

Gospodarz obiektów
tel. 61 415 16 79
t.staszczak@akwenczerwonak.pl

Joanna Andrecka
tel. 61 415 16 78
j.andrecka@akwenczerwonak.pl

Agnieszka Kamińska
tel. 61 415 16 78
a.kaminska@akwenczerwonak.pl

Piotr Bromka

Kierownik obiektów sportowych i rekreacyjnych
tel. 61 646 01 62
p.bromka@akwenczerwonak.pl

Izabela Paprzycka
tel. 61 646 01 49
i.paprzycka@akwenczerwonak.pl

Adam Materna
tel. 61 646 01 65
a.materna@akwenczerwonak.pl

tel. 61 646 01 67