Akwen Marina

Doskonała przystań

Zajmuje powierzchnię ok. 4,5 ha i umożliwia wypoczynek w formie aktywnej, rekreacyjnej i kulturalnej.

Przystosowana jest na cumowanie kilkunastu jednostek przy drewnianych pomostach pływających. Slip ułatwia wodowanie łodzi. Ze słupków dystrybucyjnych można pobrać energię elektryczną i wodę. Basen portowy jest oświetlony i chroniony 24 h przez pracowników obsługi i agencję ochrony.

Akwen Marina

Teren wypoczynkowy

Rozległy teren sprzyja organizowaniu imprez plenerowych i kulturalnych. Odbywają się tu festyny, pikniki i koncerty oraz różnego rodzaju zawody.

Na AKWEN Marinie można zorganizować ognisko lub wynająć domek grillowy na spotkanie w gronie znajomych. Można bezpłatnie grillować ze swoim sprzętem, należy jednak pamiętać o zakazie spożywania alkoholu i posprzątaniu po sobie. Na terenie znajduje się parking na około 50 samochodów osobowych.

 

Tramwaj wodny „CZERWONAK”

Regularne kursy na trasie Czerwonak-Poznań, Poznań-Czerwonak wyłącznie w soboty, niedziele i święta ustawowe, od lipca do końca września. Tramwaj wypływa z AKWEN Mariny w Czerwonaku. Dziennie odbywają się po cztery rejsy do Poznania i z powrotem oraz jeden rejs krajoznawczy po Warcie na terenie gminy Czerwonak. Tramwaj wodny nie przewozi rowerów, wózków dziecięcych, wózków inwalidzkich oraz zwierząt.

 

 

Sezon trwa od 1 kwietnia do 31 października.

Zapraszamy codziennie od 7:00-22:00. Bądź na bieżąco i obserwuj aktualności na stronie:

www.akwenczerwonak.pl

Zobacz co oferuje nasz obiekt rekreacyjny

Przystań AKWEN Marina

Marina z lotu ptaka

Nasza lokalizacja