Oferta pracy – marynarz żeglugi śródlądowej

OFERTA PRACY

MARYNARZ/STARSZY MARYNARZ ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

PEŁNIENIE FUNKCJI obsługi STATKU

małą  łódź przewozowa – TRAMWAJ WODNY

  • sterowanie statkiem pod nadzorem kierownika lub zastępcy kierownika statku;
  • wykonywanie prac manewrowych, np. cumowanie, kotwiczenie, ściąganie z mielizny;
  • konserwacja statku;
  • pełnienie dozoru na statku w trakcie postoju;
  • wykonywanie prac porządkowych na statku;
  • przygotowywanie i utrzymywanie w gotowości sprzętu stanowiącego wyposażenie techniczno – eksploatacyjne statku;
  • obserwacja drogi wodnej podczas trudnych warunków nawigacyjnych lub na uciążliwych odcinkach dróg wodnych;
  • utrzymywanie gotowości do użycia i sprawności sprzętu ratunkowego;
  • wykonywanie drobnych napraw sprzętu stanowiącego wyposażenie statku;
  • wykonywanie różnych prac przy pobieraniu paliwa, wody i innego zaopatrzenia statku;
  • przygotowanie urządzeń zejściowych dla pasażerów i załogi;
  • czuwanie nad bezpieczeństwem wsiadających i wysiadających pasażerów;
  • czuwanie nad zachowaniem ładu i porządku wśród pasażerów;
  • udział w alarmach ćwiczebnych.

WYMAGANIA PODSTAWOWE

  • ukończone 18 lat;
  • stan zdrowia odpowiedni do zakresu pracy na statkach żeglugi śródlądowej potwierdzony świadectwem zdrowia;
  • aktualna żeglarska książeczka pracy.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • doświadczenie w pływaniu na rzece Warcie.

MIEJSCE PRACY

  • AKWEN Marina w Czerwonaku.

CZAS PRACY

  • weekendy (sobota, niedziela) oraz święta ustawowe w godzinach 8:00-19:00;
  • dni powszednie w przypadku rezerwacji – powiadomienie z 2 tygodniowym wyprzedzeniem;
  • od 23.06. do 30.09.2018 lub w krótszych okresach.

MOŻLIWA FORMA ZATRUDNIENIA:

  • umowa zlecenie,
  • faktura,
  • umowa o dzieło.

KONTAKT – JOANNA ANDRECKA TEL. 512 260 029