Oferta pracy – stermotorzysta żeglugi śródlądowej

OFERTA PRACY

STERMOTORZYSTA ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

PEŁNIENIE FUNKCJI kierownika statku

mała łódź przewozowa – TRAMWAJ WODNY

W imieniu armatora (właściciela) kieruje statkiem i załogą, nadzoruje i odpowiednio ponosi odpowiedzialność za statek, przewożone osoby i ładunek oraz bezpieczeństwo żeglugi, w tym:

  • realizacja zadań eksploatacyjnych statku;
  • dbanie o należyty stan techniczny statku, jego urządzeń i wyposażenia, konserwację, wygląd zewnętrzny i stan sanitarny;
  • czuwanie nad należytym zaopatrzeniem statku w paliwo, smary i wodę;
  • kierowanie pracami załadunkowymi i wyładunkowymi;
  • organizowanie i nadzorowanie prac podległych członków załogi;
  • sterowanie statkiem i wykonywanie manewrów;
  • obsługa silnika;
  • utrzymywanie siłowni, mechanizmów i instalacji w pełnej gotowości technicznej;
  • przechowywanie dokumentów statku oraz przestrzeganie terminów przeglądów w celu odnowienia ważności tych dokumentów;
  • sporządzanie specyfikacji remontowych statku i współpraca ze służbami armatora w zakresie eksploatacji i remontów statku;
  • przestrzeganie przepisów w zakresie uprawiania żeglugi na śródlądowych drogach wodnych oraz w zakresie bhp.

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

  • ukończone 18 lat;
  • stan zdrowia odpowiedni do zakresu pracy na statkach żeglugi śródlądowej potwierdzony świadectwem zdrowia;
  • aktualny patent stermotorzysty;
  • aktualna żeglarska książeczka pracy.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • doświadczenie w pływaniu na rzece Warcie

MIEJSCE PRACY

  • AKWEN Marina w Czerwonaku.

CZAS PRACY

  • weekendy (sobota, niedziela) oraz święta ustawowe w godzinach 8:00-19:00;
  • dni powszednie w przypadku rezerwacji – powiadomienie z 2 tygodniowym wyprzedzeniem;
  • od 23.06. do 30.09.2018. lub w krótszych okresach

MOŻLIWE FORMY ZATRUDNIENIA:

  • umowa zlecenie;
  • faktura;
  • umowa o dzieło.

KONTAKT – JOANNA ANDRECKA TEL. 512 260 029