„Poleć z nami” – dowiedz się więcej sporcie paralotniowym

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie „Poleć z nami” organizowane przez „AKWEN” oraz Stowarzyszenie Sportów Lotniczych „Czerwonaki”

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 października 2017 w Centrum Kultury i Rekreacji w godzinach od 11:00 – 13:00. Osoby zainteresowane paralotniarstwem oraz modelarstwem lotniczym (oraz nie tylko) zapraszamy na spotkanie połączone z prezentacją sprzętu. Będzie można również porozmawiać z doświadczonym instruktorem paralotniarstwa na temat bezpieczeństwa oraz możliwościach szkolenia lub podniesienia kwalifikacji. We współpracy z Poznańską firmą aeroMIND zaprezentujemy drony oraz opowiemy o bezpiecznym użytkowaniu tych nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń. Podczas spotkania będzie można spotkać również licencjonowanych instruktorów paralotniarstwa z Poznańskiej Szkoły fly2live. Będzie się działo!

Więcej o „Czerwonakach”

Środowisko pasjonatów modelarstwa lotniczego oraz paralotniarstwa składające się głównie z mieszkańców Gminy Czerwonak, powołało w kwietniu bieżącego roku Stowarzyszenie mające siedzibę w naszej Gminie. Zrzeszamy w obecnej chwili 22 członków. Wśród nas są osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz utytułowany zawodnik Kadry Narodowej. Na co dzień w pogodne popołudnia można nas spotkać na łące lub zobaczyć na niebie. Obecnie korzystamy z terenu nieużytków znajdujących się w Bolechowie tuż przed Murowaną Gośliną.

Zapraszamy na Facebook’a, gdzie dowiecie się więcej o Stowarzyszeniu: 

https://www.facebook.com/czerwonaki/