Zapraszamy na „Bezpieczny weekend z AKWENEM”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu „Bezpieczny weekend z AKWENEM”, który odbędzie się 9-10 września 2017 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w gminie Czerwonak.

Organizatorem jest Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej ,,AKWEN” w Czerwonaku wraz z KRAVMED – firmą prowadzącą szkolenia w instytucjach państwowych i firmach prywatnych.

Plan wydarzenia

Dzień 1: 9 września 2017 – sobota, godzina 12:00

Szkolenie antyterrorystyczne

Poprowadzą je międzynarodowi instruktorzy z doświadczeniem na wielu misjach zagranicznych oraz operatorzy jednostek specjalnych i wojska. Szkolenie będzie miało charakter praktyczny i prowadzone będzie przy użyciu realistycznych środków pozoracji. Prosimy o swobodny ubiór umożliwiający odbycie szkolenia.

Dzień 2: 10 września 2017 – niedziela, godzina 10:00

Zajęcia z samoobrony (osobno dla kobiet i dla mężczyzn),
Zajęcia z przeciwdziałania aktywnemu strzelcowi,
Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uczestnicy poznają zasady postępowania w przypadku zaistnienia zagrożenia terrorystycznego w postaci aktywnego strzelca, zagrożenia wybuchem i ataku zakładniczego. Po przerwie poruszymy temat ratownictwa medycznego, czyli szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, w trakcie którego uczestnicy poznają sposoby pomocy ofiarom zamachów, ale również wypadków drogowych. Jest to wiedza uniwersalna, którą każdy powinien posiadać.

Dodatkowe informacje

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasach pływalni w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Wstęp na wydarzenie wyłącznie dla osób pełnoletnich. Przed rozpoczęciem zajęć pierwszego dnia każdy uczestnik będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w szkoleniu. Wydarzenia są za sobą ściśle powiązane, zatem nie ma możliwości wzięcia udziału w szkoleniu drugiego dnia w przypadku absencji pierwszego dnia. Liczba miejsc ograniczona!

Kliknij, aby pobrać Regulaminu Bezpiecznego weekendu z AKWENEM.

Serdecznie zapraszamy!