16 lipca zapraszamy na rajd rowerowy „Tajemniczymi traktami po ziemi Cysterek”

W niedzielę 16 lipca 2017 w Owińskach odbędzie się rekreacyjny rajd rowerowy, odbywający się w ramach cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2017. Organizatorzy zapraszają do udziału w rajdzie wszystkich posiadaczy rowerów, którzy preferują tempo rekreacyjne i mają ochotę spędzić aktywnie niedzielny poranek. Rajd zostanie poprowadzony przez tereny zielone w bezpośredniej okolicy Owińsk i Czerwonaka przez doświadczonego przewodnika – Andrzeja Billerta, jednego z pomysłodawców Pierścienia Rowerowego Powiatu Poznańskiego i wielkiego znawcę wielkopolskich tras rowerowych.

Uczestnicy rajdu do pokonania będą mieli ok. 20 km. Temat najbliższej edycji rajdu to „Tajemniczymi traktami po ziemi Cysterek” – uczestnicy będą przemierzać Puszczę Zielonkę po terenach, które dobrze pamiętają zarówno wspomniany zakon mniszek, jak i wielkiego Cesarza Napoleona. Po zakończonym rajdzie uczestnicy będą mogli powitać na mecie miasteczka startowego amatorów kolarstwa MTB, biorących udział w Czerwonak MTB Maraton.

Start i opłaty

  • Godzina startu – 10:00
  • Miejsce startu – miasteczko startowe Bike Cross Maraton Gogol MTB – Kąpielisko Tropicana Owińska, ul. Plażowa 1, 62-005 Owińska

Zapisy

  • Zapisy i opłaty do godziny 9:30 w biurze zawodów w miasteczku startowym
  • Opłata – 10 PLN (dorośli) lub 5 PLN (młodzież i dzieci – UWAGA – osoby poniżej lat 16 mogą brać udział w rajdzie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej)
  • Świadczenia – udział w rajdzie, posiłek regeneracyjny na mecie oraz odznaka uczestnika rajdu
  • Mapa trasy rajdu i szczegóły – www.gpmtb.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/115502415741176/


16 lipca zapraszamy na rajd rowerowy "Tajemniczymi traktami po ziemi Cysterek"