Międzygminne rozpoczęcie sezonu turystycznego 2017

6 gmin członkowskich Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” (Czerwonak, Kiszkowo, Murowana Goślina, Pobiedziska, Skoki i Swarzędz) rozpoczęło w niedzielę 19 marca sezon turystyczny 2017. Rajd inaugurujący nowy sezon miał tym razem swój start i metę w Sławicy,  w Gościńcu Winnica (gmina Skoki).

Limit miejsc został osiągnięty w błyskawicznym tempie i finalnie blisko 400 osób spotkało się w ten słoneczny dzień, aby na trzy sposoby- na biegowo, z kijkami i rowerowo przywitać wiosnę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że tak licznie stawili się na starcie rajdu, że w dobrych humorach i wiosennych nastrojach pokonali wybrane przez siebie rajdowe trasy, że dali nam tak dużo pozytywnej energii do podejmowania kolejnych turystycznych działań w rozpoczętym właśnie sezonie.

Zapraszamy do zapoznania się z obszernym kalendarzem imprez zaplanowanych we wszystkich gminach ZMPZ w nadchodzących miesiącach, zachęcając do czynnego udziału!

Najświeższe informacje z działań turystycznych podejmowanych przez Związek Międzygminny ,,Puszcza Zielonka” można śledzić na bieżąco na www.turystyka.puszcza-zielonka.pl, bądź na facebooku: www.facebook.com/turystyka.zmpz/

Izabela Paprzycka


Załącznik

Kalendarz imprez organizowanych na terenie gmin Związku Międzygminny Puszcza Zielonka