Kangoo Jumps – zapraszamy na nowe zajęcia

Z przyjemnością prezentujemy Państwu zajęcia, których jeszcze w Gminie Czerwonak nie było. W czwartek 15 grudnia zapraszamy na bezpłatne zajęcia Kangoo Jumps, które poprowadzi Pani Małgorzata Janiak.

Zapisy na zajęcia prowadzone są e-mailowo: info@jumpfun.pl lub telefonicznie: 663 109 423

Fenomen zajęć Kangoo Jumps związany jest z niewiarygodnym uczuciem nieważkości, stworzonym przez buty Kangoo Jumps. To właśnie dzięki temu uczestnicy uzależniają się od tego rodzaju fitnesu. Podstawowe ruchy są bardzo proste, przy czym złożoność i poziom intensywności rośnie z każdym nowym treningiem. Tak więc, program ten jest dostępny dla większej ilości osób, nawet dla tych, które nie wybrałyby treningów grupowych z aerobiku. Dzięki całokształtowi ćwiczeń plyometrycznych program ten jest odpowiedni do najbardziej odpornej na sport grupy ludzi. Warto pamiętać o tym, że zaletą wykorzystania butów Kangoo Jumps przy swojej intensywności jest ochrona stawów i pleców w 80% od zgubnego zderzenia z twardą powierzchnią podłoża.

Kangoo Jumps Czerwonak

Ćwiczenia przy użyciu Kangoo Jumps są niezbędne do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Jeśli skaczesz w nich regularnie to nie tylko będziesz mieć piękne ciało i smukłą sylwetkę, ale również znacznie mniejsze szanse na złapanie przeziębienia. Twój system odpornościowy będzie nieustannie utrzymywany na pełnej mocy, poziom cukru we krwi obniży się lub pozostanie w odpowiedniej normie, natomiast wzrost metabolizmu wpłynie na utratę wagi oraz pozwoli utrzymać właściwą masę ciała.
Brzmi świetnie? W takim razie powinno to być wystarczająco motywujące, aby udać się na zajęcia i rozpocząć przygodę z Kangoo Jumps.

Aktualizacja 9.01.2017

Od 10 stycznia 2017 zapraszamy na zajęcia we wtorki o 20:00 i w czwartki o 18:00 w sali fitness w Czerwonaku. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc/butów.

Kangoo Jumps - stałe zajęcia plakat