VIII Noc Kościołów Drewnianych z Maleo Reggae Rockers i Krzysztofem Antkowiakiem

Wyjątkowa edycja VIII Nocy Kościołów Drewnianych na Szlaku Kościołów Drewnianych wokół Puszczy Zielonka.

Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”, Gmina Czerwonak, GOK ,”Sokół” oraz Gmina Swarzędz zapraszają na drugą w tym roku odsłonę NOCY KOŚCIOŁÓW DREWNIANYCH na szlaku Kościołów Drewnianych wokół Puszczy Zielonka.

W edycji wrześniowej przygotowaliśmy dla Państwa dwa kolejne, wyjątkowe muzyczne spotkania ze znanymi artystami.
Już 24 września (sobota) o godz. 18.00 przy kościele w Kicinie odbędzie się plenerowy koncert zespołu Maleo Reggae Rockers – polskiego zespołu założonego w 1997 roku przez Dariusza „Maleo” Malejonka, grającego pulsujące reggae. Darek Malejonek jest także współtwórcą projektów 2 Tm 2,3 (Tymoteusz) oraz Arka Noego. To kulturalne wydarzenie jest również częścią tegorocznych obchodów 700 lecia wsi Kicin.

Po Kicińskim koncercie, w drewnianym kościele w pobliskiej Wierzenicy, o godz. 20:30 zagra Krzysztof Antkowiak, znany szerokiej publiczności od dawna. Zadebiutował jako pięcioletnie dziecko, później odnosił sukcesy artystyczne na polskich i zagranicznych estradach. Koncert w Wierzenicy będzie jednak wyjątkowy. Krzysztof Antkowiak pokaże nam swoje nowe muzyczne oblicze. Jest w nim miejsce na głęboką, prawdziwą duchowość.
Wstęp na obydwa koncerty jest bezpłatny.
W trakcie wieczoru zaplanowano także zwiedzanie drewnianych świątyń w towarzystwie księdza lub regionalisty. Zwiedzanie możliwe będzie pół godziny przed i po każdym z koncertów.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Noc Kościołów Drewnianych