Majówka na Akwen Marinie

Nie trzeba daleko wyjeżdżać za miasto, by poczuć prawdziwy majowy chill-out!
Zapraszamy do Czerwonaka, na nadwarciańską przystań Akwen Marina na dwudniową zabawę w grillowanie z muzyką, obrazem i rwącą rzeką w tle.

Na łonie przyrody, zarazem w obrębie nowoczesnej i przyjaznej infrastruktury nowego, czerwonackiego ośrodka odbędzie się wielkie grillowanie, a wraz z nim szereg wydarzeń kulturalnych. Oba majówkowe dni upłyną pod znakiem gier i zabaw w rodzinnej atmosferze, natomiast zwieńczy je wieczorne granie beatów.

Zarówno w niedzielę, jak i w poniedziałek na scenie Akwen Marina dziać się będą nietuzinkowe koncerty, live-akty i dj-sety za sprawą przedstawicieli niezależnej sceny muzyki elektronicznej, wzbogacone wizualizacjami korespondującymi z nadrzecznym klimatem wydarzenia.

Udział w atrakcjach kultrualnych podczas obu dni imprezy jest całkowicie bezpłatny!

Pierwszego dnia, w niedzielę 01.05. zagrają:

SZATT – mistrz Polski w kategorii live-act, w tym roku, wraz z projektem Kroki wystąpi na Open’erze, jego ostatni solowy album, wydany nakładem Asfalt Records, przyjęty entuzjastycznie przez krytyków i słłuchaczy, na stałę wpisał się w klasykę polskiej muzyki beatowej.
https://www.facebook.com/szatt/

https://soundcloud.com/flirtini/sets/szatt-bloom

MOQHA – duet lajwaktowców z Dolnego Śląska, łączący tradycję z nowoczesnością, instrumenty akustyczne z elektroniką, dźwięki organiczne z syntetycznymi. Ich muzyka nacechowana dużą dawką emocji, to kolaż różnych gatunków muzycznych. 31 stycznia 2016 roku wydali swoją debiutancką EP-kę „Fractalz”
https://www.facebook.com/mohaband/

https://soundcloud.com/moqha/sets/moha-ep-2016

IGORONCO – poznański raper i publicysta, w 2013 r wypuścił unikalny i oryginalny album “Międzyczas”, uznanej przez niektóre media nawet za jedno z cciekawszych wydarzeń muzycznych w Polsce, aktualnie szykuje się do wydania kolejnej długogrającej płyty
https://www.facebook.com/Igoronco/

https://youtu.be/1R-IzNTbK3I

ORSKI – dj, producent i realizator, jego spektrum muzyczne obejmuje wszystkie przejawy hip-hopu, a także każdy wyrosły z niego gatunek elektroniki.
https://www.facebook.com/OrskiMusic/

Drugiego wieczoru, w poniedziałek 02.05. zagrają:

KANAD – członek słynnego, nieistniejącego już soundsystemu Hrabioza, gra house i disco – tylko z winyli

LOCO MOTIVE – założyciel wytwórni Play !t Loud, swoimi setami raczył publiczność najpopularniejszych klubów Berlina i Londynu

MIAMI UFO TOUR – muzyczny pasjonat, czerpiący z muzyki pełnymi garściami – od hip-hopu, do techno, tym razem, podobnie jak reszta zagra house.

MAJOWKA-NA-MARINIE-cos-jest-na-rzece-fest-web-poster