Terminarz wydarzeń i imprez CRKF Akwen

Szanowni Państwo

Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN przedstawia Państwu ramowy terminarz wydarzeń i imprez organizowanych lub współorganizowanych przez nas w 2016 roku.

Terminarz ten zawiera aktualnie ponad 60 naszych propozycji aktywności związanych ze sportem, rekreacją i turystyką dla wszystkich mieszkańców gminy, z wykorzystaniem obiektów CRKF Akwen i unikalnych walorów turystyczno-krajobrazowych Gminy Czerwonak.
Znajdą Państwo w nim nie tylko znane i cenione pozycje jak np. Triathlon Czerwonak, Cross Dziewicza Góra czy Gminne Mistrzostwa w Pływaniu, ale również wiele nowych jak np. Bieg Żołnierzy Wyklętych, tenisowy Akwen Gem Tour, czy Bike Cross Maraton Czerwonak.

Wznawiany również lubianą przez najmłodszych Przedszkoladę.

Po minionym Cyklu Turniejów Badmintona zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie Państwa tą dyscypliną. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchamiamy Sekcję Badmintona CRKF AKWEN, której spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 lutego tego roku.

Wraz, z potwierdzaniem dat kolejnych wydarzeń, nasze propozycje na ten rok będą się systematycznie poszerzać, o czym będziemy Państwa  za każdym razem  informować.

Planując wydarzenia, mieliśmy na celu zapewnienie jak najszerszego wachlarza ofert, umożliwiającego wszechstronną aktywność,
oraz zachęcającego do rodzinnego i aktywnego spędzania wolnego czasu z wykorzystaniem różnych obiektów administrowanych przez CRKF AKWEN.
Zależy nam na tym, aby obiekty te stały się jednocześnie dla Państwa atrakcyjnym i naturalnym wyborem przy ustalaniu codziennych  lub weekendowych zajęć.

Czekają na Państwa pracownicy AKWENU – wspaniali, kompetentni ludzie, pełni pasji i kreatywności.

 Duży nacisk chcemy w tym roku położyć na promowanie Akwen Mariny, która jest obiektem stworzonym dla wszystkich mieszkańców gminy Czerwonak, dla naszego wypoczynku, rozrywki i aktywności fizycznej. Aktywna współpraca ze środowiskiem wodniackim pomoże wypełnić
to miejsce atrakcyjnymi działaniami. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych propozycji związanych z Akwen Mariną, które rozplanowane są na cały sezon i będą sukcesywnie uzupełniane kolejnymi.

 Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy służące rozwojowi aktywności fizycznej (sportowej, turystycznej i rekreacyjnej) mieszkańców naszej gminy.

Bardzo liczymy na współdziałanie z sołectwami, radami osiedli, dyrekcjami szkół, oraz wszystkimi organizacjami i mieszkańcami, którym zależy na rozwoju sportu, rekreacji i turystyki na terenie Gminy Czerwonak.

 Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w planowanych wydarzeniach i zachęcamy do korzystania z infrastruktury CRKF Akwen.

Radosław Jaśkowiak
Dyrektor CRKF AKWEN

Pliki do pobrania: